לינה בדרום

מקום לינה בדרום (אזור מצדה) – כפר הנוקדים

כפר הנוקדים מציע מגוון רחב של מקומות לינה בדרום: קמפינג בדרום לזוגות ולמשפחות, לינה באוהלים, חדרי אירוח ממוזגים או "סוכות מעוצבות" המתאימות במיוחד עבור לינה בדרום של מספר משפחות במתחם אחד.

לאלו המעוניינים בחוויית לינת שטח, כפר הנוקדים מציע לינה באוהלים בדרום שרצפתם מחופה במחצלות צבעוניות ועליהן מזרונים רכים. בחורף האוהלים מחוממים ומוגנים מפני הגשם. הכפר הינו מקום לינה בדרום שפעיל כל ימות השנה!

ליד האוהלים הגדולים, קיימים אוהלים משפחתיים חינניים המתאימים לצורך לינה באוהלים בדרום של עד שיש האנשים. אוהלים אלה אינם מחוממים ואינם אטומים לגשם.ליד אזור האוהלים, תמצאו מבני שירותים ומקלחות מרווחים ומודרניים, עם מים חמים. אל תשכחו להביא שקי שינה ומגבות!

לינה בדרום - כפר הנוקדים
לינה בדרוםקמפינג בדרום – לינת שטח בדרום עם הציוד שלכם

עבור מי שמחפש מקומות לינה בדרום, כולל אפשרויות לינה למשפחות בדרום, כפר הנוקדים הוא "נקודת חובה" על המפה. הכפר מאפשר למטיילים לערוך קמפינג בדרום, וזאת בתחומי הכפר באזורים המיועדים לכך. באזורים אלו תוכלו להקים אוהלים ניידים פרטיים ואף בתיאום מראש, להשתמש במזרונים.


"הסוכות המעוצבות" – המתחם החדש בכפר

אם חיפשתם מקום לינה בדרום, שלא בצימרים או באוהלים, קיימת בכפר פינת חמד יוצאת דופן ביופיה, בה ניצבות תשע סוכות . "הסוכות המעוצבות" בנויות לאירוח של עד שמונה אורחים. על ריצפת הדק ופוטוני השינה ניתן להתרווח, ללגום קפה בפינות הצמודות ולהתענג במרפסות מנופי המדבר הפראי. לינה למשפחות בדרום באוירה מדברית קסומה.


הזמינו עכשיו מקום בכפר

עוד אפשרויות שיכולות לעניין אותך