בר מצווה במצדה

בואו לחגוג את בר/בת המצווה בכפר הנוקדים ליד המצדה

בר מצווה במצדה

בכפר הנוקדים, הממוקם כרבע שעה ממצדה, תוכלו לקיים אירוע בר מצווה מדברי ובלתי נשכח. בואו לקיים את טקס בר המצווה בבית הכנסת העתיק בעולם, הנמצא על הר המצדה מול נופי המדבר הפראיים, רווי המשמעות ההיסטורית. את הטקס, באוירה יהודית- מסורתית, שמתאימה מאוד גם למשפחות חילוניות, עורך הרב שמעון בהמון הומור וקלילות ותוך שירה ומשחק.

אירועים במצדה בהתאמה אישית – לחץ כאן
אירועים עסקיים בנוף מדברי
חתונה במדבר

אירועים במצדה – מה זה כולל?

הנכם מוזמנים להתארח אצלנו בכפר בערב שלפני הטקס ולעלות למצדה עם שחר, או להגיע אלינו אחריו. תוכלו ללון אצלנו באחת מאפשרויות הלינה, וגם ליהנות משלל פעילויות וסדנאות מעניינות. במסגרת בר מצווה במצדה, מומלץ במיוחד לצאת ל"מסע בעקבות האבות": פעילות ODT באוריינטציה מדברית שנבנתה בייחוד לטובת חגיגות בר/בת מצווה, ובמהותה מחברת את הנער/ה לשושלת היהודית המפוארת של עם ישראל וחיבורו השורשי למדבר. לפרטים ותיאום של הטקס במצדה, הקישו כאן.

מסע בעקבות האבות – פעילות ODT

רבים ממנהיגיו של העם היהודי – בהם אברהם, יצחק, יעקב, משה ודויד- עלו לגדולתם במדבר.
שם התגבשו תכונותיהם המיוחדות, שם בגרו ושם זכו להתגלויות המשמעותיות, מהן צמחו והיו לאבותינו הרוחניים.
במדבר קיבל עליו העם היהודי את התורה ובמדבר מקבלים על עצמם הנער והנערה להמשיך את המסורת.
בכפר הנוקדים נערוך מסע בעקבות האבות: טקס מדברי, שכל כולו חידוש הברית בדרך חוויתית וחגיגית. במהלך מסע בעקבות האבות מתחלקים המשתתפים לשבטים מתחרים ועוברים בין תחנות, בהן הם נדרשים לבצע משימות שהוטלו על אבותינו במדבר: רעיית עדר צאן, בניית אוהל אברהם, איכוף גמלים, הדלקת אש באמצעים טבעיים ועוד. בהפסקות בין התחנות נערכות הפעלות של חברי כל השבטים והאירוע כולו מלווה בהנחיה תוססת. בסיום הפעילות מוכתרים חברי השבט המנצח ברוב פאר והדר. מסע בעקבות האבות מחבר בין המדבר, המנהיגים הגדולים של העם היהודי ובני ובנות המצווה, וחונך אותם כחוליה נוספת בשרשרת הדורות המפוארת של עמנו. ניתן לשלב אירוע בר מצווה במצדה עם לינה בכפר, לבחור ארוחה חגיגית ממגוון הארוחות, וגם ליהנות משלל פעילויות וסדנאות נוספות.


מעוניינים להפיק אירוע?

לצוות כפר הנוקדים ניסיון רב שנים בארגון אירועים במצדה (מוצלחים ומיוחדים).
הנכם מוזמנים לקרוא כאן המלצות של לקוחות.

לפרטים נוספים והזמנות

whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן