גוף ונפש

ברוח המדבר

יוגה במדבר

בלב הטבע הפראי של המדבר נתרגל יוגה בעזרת תנועה ונשימה. נשאף פנימה עמוק את המדבר. את השקט המיוחד שלו. את הרוח. את כל הצבעים החומים, הצהובים והלבנים. את הסלעים והחול הזהוב. עם כל שאיפה ונשיפה ננוע ונוביל את גופינו במסע רוחני שייקח אותנו אל מעבר להרים. בסדנה נחזק את הקשר שבין גמישות, יציבות ואיזון בגוף ובנפש ונתבונן בעצמנו בשקט ובעדינות מקרוב.


יוגה על פסגת המצדה

דמיינו שאתם עומדים על פסגת הר מצדה מוקפים במדבר פראי ועתיק, השמש זורחת מעליכם וחושפת מרגע לרגע את היופי הבראשיתי האינסופי. וכך לאורה של הזריחה, בראש ההר, אתם מתמסרים ליוגה מונחית. ועם כל תנועה, נשימה ושאיפה חשים את הלב מתרחב להכיל את עוצמתם של ההר והמדבר.


מדיטציה במדבר

מדיטציה היא השקט בתוך הרעש הגדול. היא היכולת לשבת רגע מבלי שהמחשבות יובילו אותנו והרגשות יסעירו אותנו. המדיטציה נותנת כלים לשמור על איזון גם מול מצבים מכעיסים, מפחידים ומכאיבים. אתם מוזמנים להתנתק לרגע מהשאון והשגרה ולהתמסר לעולם שמצוי בתוככם פנימה. ובעולם הזה למצוא שקט, שלווה ונחמה.


חמאם טיפולים

באוהל פינוקים לבן, מדיף ניחוחות לבנדר ויסמין, נוכל להרפות ולהתמסר לשלל טיפולים מפנקים: עיסוי, רפלקסולוגיה, הילינג ועוד. כך, נצלול אל תוך השקט המיוחד של המדבר ונניח לרגע בצד את כל מה שמטריד ומציק.
משך כל טיפול 15 דקות.


אוהל מיסטיקה

כמיטב מסורות המזרח, באוהל אפוף קטורת ולאור נרות, נפגש עם קוראות בכף היד ובקלפי טארוט. נשמע על מה שהיה ומה שאולי יהיה ונקבל עצה חכמה או שתיים.


הסדנאות מתקיימות רק בתיאום מראש והשתתפות בהן כרוכה בתשלום.

לפרטים נוספים והזמנות

whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן