יצירה

יצירה מדברית

קליעת סלים

קליעה היא מלאכה קהילתית מופלאה. יושבים יחד, כמו במין שבט קדום וקולעים ביחד ולחוד. מצד אחד, יש הווי ושיתוף ומצד שני, כל אחד עסוק ומרוכז ביצירה הייחודית שלו. קליעה היא מלאכה מרתקת המאפשרת ליצור חפצים, כלים וקישוטים. יחד נתנסה בקסם הקליעה ונלמד ליצור מקש ונצרים.


סדנת תכשיטנות

יש במדבר ניגודיות יפהפייה של שקט ופראיות שתלווה אותנו בהכנת כל עגיל, צמיד או תליון משלב התכנון ועד למוצר המוגמר. בסדנה ניצור קישוטי גוף מדבריים עשויים חרוזים בכל צבעי הקשת והאדמה. כך תוכלו להכין לכם שרשרת או צמיד שיזכיר לכם בכל זמן ובכל מקום את המדבר…


ציור מדברי על משי

בואו ליצור במו ידיכם תמונת נוף בהשראת מדבר יהודה המרהיב ניצור בטכניקה חופשית של ציור על משי בצבעי מים ובמלח. התמונות תמיד מפתיעות ומרשימות הודות לאופיו של המשי (האריג הצפוף) והאיכות של צבע המים (שמתפשט במהירות). באמצעות הטכניקה שתלמדו בסדנה תוכלו להכין לעצמכם תמונות נוספות, צעיפי משי ואפילו תכשיטים מיוחדים.


אמנות ירוקה

המדבר הוא מרחבים פתוחים שמשאירים אינסוף מקום לדמיון ויצירה. ניצור מעץ, חימר, ענפים ואבנים דברים יפים לקישוט הבית: חמסות, מוביילים, מסגרות, מחזיקי מפתחות… והכל פרי המדבר. הכל טבעי וממוחזר.


הסדנאות מתקיימות רק בתיאום מראש והשתתפות בהן כרוכה בתשלום.

לפרטים נוספים והזמנות

whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן