כל המשפחה

ג'אגלינג

ג'אגלינג הוא לא רק משחק בו זורקים ותופסים כדורים באוויר. בעזרת ג'אגלינג אנחנו יכולים ללמוד הרבה על האופן שבו אנחנו מתמודדים עם למידה חדשה, הצלחות וכשלונות. הג'אגלינג הוא כלי ממעלה ראשונה לחידוד הריכוז, פיתוח חשיבה יצירתית וניהול זמן. בסדנת הג'אגלינג אנחנו לומדים "להפסיק לרוץ אחרי כדורים" ופשוט להנות מהאימונים ומהדרך…


איזון אבנים

אומנות ה- Stone Balancing היא הנחת אבנים אחת על גבי השנייה בזוויות שנראות בלתי אפשריות, כאשר הדבק היחיד שבו משתמשים הוא כח המשיכה. נלמד טכניקות בסיסיות באיזון אבנים, וכל אחד יוכל להתנסות בהשארת הרוג'ום, שהוא סימן הדרך של הנווד במדבר. המבנים המרשימים שמתקבלים ותחושת הסיפוק נוכח היציבות שלהם מציעים חוויה מפתיעה בעוצמותיה!


מופע קבלת שבת

במסגרת מופע קבלת שבת, להקת ג'ויאה מבצעת רפרטואר שירי שבת, חדשים וישנים, בעלי צביון יהודי שורשי. הנגנים מנגנים על כלים אתניים עתיקים כגון : עוד, סאז, קמנצ'ה (כינור פרסי), חלילים ומגוון גדול מאוד של כלי הקשה. בין היתר יבוצעו עיבודים מקוריים לשירים של ר' אבן גבירול, ר' יהודה הלוי, ר' ישראל נאג'ארה וכן גרסאות כיסוי לשירים מהמקורות של שוטי הנבואה, הדג נחש, ברי סחרוף ועוד.
אורך המופע כשעה וחצי – שעתיים.


מטווח חץ וקשת

השימוש בחץ וקשת נפוץ בכל העולם וקיים כבר משחר האנושות. מה סוד הקסם של הכלי הזה, הכל כך פשוט? איך חתיכת ענף ופיסת חבל הופכים לכלי ציד? נשק להגנה? מתי הפכו החץ והקשת לענף ספורט? ואיפה עד היום הם אמצעי לחימה?
ביחד נמתח ונירה וננסה גם על הדרך לקלוע למטרה.


תחרות נשפנים אינדיאנים

נשפן הוא כלי ירי מצחיק (וקטלני!) המורכב משפופרת וחצים קטנים ומופעל בנשיפה.
יחד ניקח אוויר מלוא הריאות, נוציא אותו בנשיפה בנשפן, נירה ועם קצת מזל… נקלע למטרה.


הסדנאות מתקיימות רק בתיאום מראש והשתתפות בהן כרוכה בתשלום.

לפרטים נוספים והזמנות

whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן